Strona główna1 » Reklamacje
Kategorie
Kontakt

Reklamacje

Wymiany, zwroty i reklamacje

1. Zgodnie z ustawą o ochronie praw konsumentów Kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupionego towaru bez podawania przyczyn i bez ponoszenia kosztów w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest wcześniejsze poinformowanie o tym fakcie Sprzedającego, wypełnienie formularza o odstąpieniu od umowy oraz odesłanie towaru bez jakichkolwiek uszkodzeń lub oznak użytkowania.

2. Zwrot towaru w rozumieniu ustawy art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta nie dotyczy towaru personalizowanego (nadruk, tłoczenie wskazane przez Kupującego) oraz wykonywanego na indywidualne zamówienie Kupującego.
3. Wszelkie zmiany w zamówieniach są możliwe do chwili potwierdzenia realizacji zamówienia, informacje dotyczące zmian prosimy przesyłać mailem.

4. Nieuzasadnione reklamacje oraz uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania towaru nie będą rozpatrywane.
Reklamacji nie podlega: - kolor produktu - rzeczywisty kolor może różnić się od wyświetlanego na monitorze
- rozmiar (wymiary podane przez klienta)
- napis podany przez klienta z błędami - napisy klientów nie są korygowane
- kolor czcionki napisu
- trwałość farby i napisu na produktach eventowych. Trwałość farby i napisu jest uzależniona od warunków użytkowania.
7. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni na podstawie przesłanej pisemnie reklamacji wraz z niezgodnym z zamówieniem produktem. Na adres: Top Design, ul. Sienkiewicza 55A lok. 38, 15-002 Białystok.

8. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za szkodę spowodowaną opóźnieniem w dostawie towaru, jeżeli wynika ono z okoliczności, za które Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności. W szczególności Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie będące następstwem kontroli celnej importowanego towaru, będącego przedmiotem zamówienia.

9. Nieodebranie przesyłki pobraniowej nie jest zwrotem. Będzie traktowane jako niewywiązanie się z transakcji handlowej i narażenie firmy na dodatkowe opłaty. Skutkuje przeprowadzeniem procedury upomnienia i naliczenia ustawowych odsetek.

10. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem lub na koszt Sprzedawcy.


Przejdź do strony głównej